Наш організм здатний виробляти всі необхідні гормони та ензими самостійно. Однак при порушеннях метаболічних процесів в організмі доводиться свідомо контролювати рівень деяких речовин, які потрапляють в організм з їжею.

Розробникам програми metabolic balance® – німецьким дієтологам під керівництвом доктора Вольфа Фунфака (MD Wolf Funfack) – після двадцяти років наукових та клінічних досліджень вдалося створити ефективну та результативну методику нормалізації обміну речовин. Шляхом корекції харчування за цією системою в організм надходить саме та кількість потрібних поживних речовин, яка забезпечує коректну роботу залоз секреції та взаємодію гормонів і ензимів. При цьому уповільнюється зростання рівня інсуліну в організмі, таким чином звільняючи людину від нападів голоду. До того ж, за оптимального надходження поживних речовин в організм, між прийомами їжі спалюється «зайвий» (внутрішній) жир.

Для розробки індивідуального плану харчування використовується розгорнутий аналіз крові, в тому числі клінічний, біохімічний та ліпідний спектри. Результати аналізів, а також інші дані про стан організму обробляються за допомогою спеціальної комп’ютерної програми, і Ви отримуєте індивідуально план харчування, розрахований саме для Вас. Він містить набір продуктів, орієнтований на конкретну людину, а також рекомендовану кількість продуктів та режим їх споживання.

Звісно, що у зв’язку зі зниженням ваги та корекцією обміну речовин відбуваються позитивні зрушення у похідних хворобах та станах, таких як цукровий діабет, болі в суглобах, мігрені, погіршення пам’яті та уваги, стани перед- та менопаузи, передменструальний синдром та ін. Енергія, яка раніше витрачалася на забезпечення силами зайвої ваги та боротьбу із захворюваннями, тепер вивільняється, що дарує додаткові життєві сили для рухливого та здорового способу життя.

Нормалізація Ваших біохімічних показників та ваги відбувається тільки за рахунок харчування, без жодних медичних препаратів та БАДів.

З 2012 року я є консультантом і офіційним представником програми Metabolic Balance в Україні. За моїм консультуванням вже більше 300 людей позбулися зайвої ваги і покращили своє самопочуття. Найбільша кількість кілограм, на яку була зменшена вага за допомогою програми Metabolic Balance в моїй практиці, складає 85 кг. Позбутися 10-20 кг – це рутинна справа, що займає 1-2 місяці.

Детальніше про програму Metabolic Balance®