Мою лікарську діяльність найліпше визначає фах «загальна практика / сімейна медицина». Саме цією справою я займаюся щоденно вже три десятиріччя.

За такий чималий час я також мав вузькопрофільні спеціалізації. Зокрема, з хірургії, клінічної імунології, санології та спортивної медицини, вертебрології, невроотології тощо.

Залежно від стану пацієнта і обставин я використовую майже всю лінійку лікарських засобів: фармакологічних, натуропатичних, гомеопатичних, фізіотерапевтичних та інших. У деяких випадках лікування провожу сумісно з вузькопрофільними фахівцями: ревматологами, онкологами, психіатрами, інфекціоністами та іншими, як того вимагають обставини.

Свою лікарську практику наразі я здійснюю в приватному медичному секторі – Медичному центрі «Здоров'я столиці». Профілактичну роботу провожу як особа-підприємець в рамках виду діяльності за КВЕД «Діяльність, направлена на покращення якості життя». Це поради з харчування, рухової активності, рекреації, просвітницька діяльність.

На кафедрах медичної реабілітації, фізіотерапії і спортивної медицини та медичної і біологічної інформатики і кібернетики НМАПО імені П. Л. Шупика я займаюся науковою роботою з системної оцінки безпечного рівня здоров'я.

За минулий час мною була впроваджена в Україні всесвітньо відома німецька наукова медична програма харчування для нормалізації обміну речовин Metabolic Balance, що природним шляхом, тільки за рахунок зміни харчування призводить до позбавлення від захворювань, пов’язаних з порушенням метаболізму (метаболічний синдром, діабет 2 типу, гіпертонія, біль у суглобах тощо), загального оздоровлення та уповільнення процесів старіння.

В 2016 році я заснував Студію оздоровчого фітнесу «Doctor FIT». Тут відкриті групи оздоровлення, програми тренувань яких базуються на науковому підході до управління здоров'ям і підвищення його рівня, а також впроваджені реабілітаційні програми.